H016IT01 V0

| Panelmodell | H016IT01 V0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.6 inch, 130×130 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| H016IT01 V0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transflective |
| Aktivt område | 28.86×28.86 mm |
| Översikt | 35.4×39.8×3.9 mm |
| Yta | Hard coating |
| Kontrastförhållande | 100:1 (Typ.)(Transmissive) 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Visa färger | 65K/262K |
| Respons tid | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/35/35 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1S3P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CPU , 20 pins |
| Inspänning | 1.88/2.78V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H016IT01 V0.
AUO H016IT01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H016IT01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H016IT01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H016IT01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H016IT01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H016IT01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H016IT01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H016IT01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H016IT01 V0"
- AUO H016IT01 V0
- H016IT01 V0 datablad
- H016IT01 V0-bild
- H016IT01 V0 pris
- H016IT01 V0-distributör

